Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Internet, a babcia
Internet, a babcia
Autor Wiadomość
justynna78
początkujący

Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   Internet, a babcia

Jestem studentem, wyjechałem na studia do innego miasta, dużo podróżuje i rzadko widuje swoją babcię, która za mną tęskni. Dlatego chce ją nauczyć korzystania ze smartfona, aby prowadzić z nią rozmowy na czacie i wysyłać zdjęcia ze swoich podróży. Potem moge zgłosić ją na konkurs https://aasynetu.pl/konkurs-aasy-netu z ASSA NET. Do wygrania są fajne nagrody.

bnnero 
początkujący

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017   

Moja babcia nie chce się nauczyć obsługi komputera i internetu, twierdzi, że jest jej to niepotrzebne.

Barbara232 
początkujący

Wysłany: Sob 12 Maj, 2018   

W ogóle nie widzę sensu takiego kursu w dobie totalnie intuicyjnych ipadów

Mariuszz
początkujący

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018   

Moja też nie chce się nauczyć ani obsługi komputera ani internetu. Powiedziała, że kiedyś tego w ogóle nie było i ludzie żyli.

Woniz
początkujący

Wysłany: Nie 14 Paź, 2018   

wszystko zależy od człowieka. jedni łapią technologie, a inni nie.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Internet, a babcia