Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » obiecany plac zabaw przy ulicy Śliwkowej
obiecany plac zabaw przy ulicy Śliwkowej
Autor Wiadomość
gz
aktywny działacz

Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   obiecany plac zabaw przy ulicy Śliwkowej

Przypominam temat placu zabaw przy ulicy Śliwkowej obiecanego przez Burmistrza na ulotkach wyborczych – dzisiaj dzwoniłem do gminy i oto, co się dowiedziałem
- plac zabaw na dzień dzisiejszy nie jest możliwy do zrealizowanie, ponieważ działka nie spełnia wymogów
- projekt jest, co prawda u architekta ale są małe szanse na realizację j/w
- usłyszałem, że w przyszłości możemy sobie sami zagospodarować ten teren np. postawić piaskownicę z własnych środków (śmiech)
Po raz kolejny cynizm, brak zrozumienia sytuacji i kłamstwa
Gratuluję Panu Burmistrzowi – na Pana miejscu wstydziłbym się pokazywać wśród społeczności Smolca

mieszkajacytu 
początkujący

Wysłany: Pon 01 Cze, 2015   

Ach budowanie placów zabaw i zagospodarowywanie przestrzeni publicznej aby mieszkańcom się wygodniej żyło powinno byc standardem ale widocznie nie dla tego burmistrza.

filip545
początkujący

Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   

dla mnie to jest mega dziwne

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » obiecany plac zabaw przy ulicy Śliwkowej