Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Ankiety » Sezonowa wyprzedaż
Sezonowa wyprzedaż
Autor Wiadomość
AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Pią 25 Lip, 2008   Sezonowa wyprzedaż

Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich, ale części na pewno. Po każdym lecie, czy po każdej zimie, lub po generalnych porządkach jest w każdym domu mnóstwo rzeczy, które zdają się być niepotrzebne, a w zupełnie przyzwoitym stanie. W Stanach robi się wtedy wyprzedaż. Co myślicie o zorganizowaniu takowej na Osiedlu? Symboliczne ceny. A byłaby atrakcja (kto nie lubi zakupów:)), okazja do sąsiedzkich spotkań i szansa na zdobycie czegoś fajnego, nowego...
Pozdrawiam, Agnieszka

2503seba
osiedlowy guru

Wysłany: Pią 25 Lip, 2008   

Ekstra pomysł.
Mam wiele takich rzeczy które nie są mi potrzebne.
Nieudane prezenty.ciśnieniowy ekspres do kawy, komplet tależy, itp a już nie wspomne o kupie rzeczy po dzieciach o to chodzi ?

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Pią 25 Lip, 2008   

Bingo! Dokładnie o to. Gdyby było więcej chętnych, to tylko termin ustalić (np.weekendowy -sobota i niedzielne przedpołudnie) i jakieś miłe miejsce na dworze.
Zaleta jest jeszcze taka, że nie ma dodatkowej opłaty za wysyłkę :-D
Pozdrawiam, Agnieszka

Grzegorz
aktywny działacz

Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Pomysł jest bardzo dobry, myślę że dobry termin to bądzie wrzesirń, jak skończy się okres urlpowy.

Pzdrawiam
Grzegorz

Kinia
aktywny działacz

Wysłany: Pon 06 Paź, 2008   

może już czas odświeżyć temat wyprzedaży. czy są jeszcze jacyś chętni? potrzebna jest tylko 'akcja propagandowa", tylko dobra pogoda, miejsce ...

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Ja, pomysłodawczyni, ciągle jeszcze znalazłabym parę rzeczy, które oddałabym w dobre ręce za złotówkę, ale nie zorganizuję niestety akcji wyprzedażowej, bo... nie mam czasu wolnego!

Pogoda ładna jest, miejsce - wzdłuż chodnika, albo na "ostatnim" placu zabaw - tam można stanąć dookoła. Pytanie, czy są chętni...

Pozdrawiam, Agnieszka

ps. może ogłoszenia w klatkach? albo maile, np wysłane przez p.Ulę? lub informacja w sklepie, albo w LOLO. jest parę pomysłów

emejo 
aktywny działacz

Wysłany: Czw 23 Sie, 2012   

Temat bardzo stary, sądząc po dacie, ale może warto do niego wrócić.
osobiście mam mnóstwo książek, do których nie będe wracać, anaszą smolecka szafę już zasiliłam.
Może Pan Roman - nasz Sołtys sprawę by nagłośnił.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Ankiety » Sezonowa wyprzedaż