Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » Dokończenie budowy ul. Bukowej - połączenie z Krzeptowem
Dokończenie budowy ul. Bukowej - połączenie z Krzeptowem
Autor Wiadomość
madman 
Site Admin

Wysłany: Czw 27 Maj, 2010   

rano jak wyjezdzalem do pracy (jakies 30min temu) to widziałem jak zajeżdżał jakiś grubszy sprzęt...

GG: 10800
emalia: adminMAŁPAosiedlelesne.pl

Szymon
aktywny działacz

Dzieje się!

Przywieźli rozściełacz do asfaltu i walec . Stoją gotowe do działania na końcu ulicy pod rowem. Czekaja na transport asfaltu.

Szymon
aktywny działacz

Przyjechał ASFALT !!! =D>

erde
aktywny działacz

Stało się:)
Zobaczymy, jak będzie z odpływem, bo są górki i doliny. A po zimie będziemy wiedzieć jeszcze więcej. Masy jest o połowę za mało. Nie chcę oczywiście narzekać, bo pamiętam jak było jeszcze niedawno. Ale fakty są faktami.
Zaczęły się już wyścigi / nawet, kiedy był położony jeden pas /. Pozostaje cierpliwość, bo spowalniacze w przyszłym tygodniu. Jednak nie przyzwyczajajmy debili, opierd...jmy ich.
I stwórzmy na forum ranking idiotów za kierownicą- Z ADRESAMI. Nie zaszkodzi, nawet, jeśli nie nauczy rozumu.

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Słyszałam że jednak coś kładą... Trzymam kciuki.

Pozdrawiam, Agnieszka

mc
aktywny działacz

moze doloza jeszcze jedna warstwe?

Sami-Wiecie-Kto
[Usunięty]

Dołożyć to już nie ma gdzie, bo od strony Skandynawskiego jest ledwo 1-2cm poniżej krawężnika. Niestety jezdnia jest nachylona w kierunku numerów nieparzystych, tam gdzie krawężnik jest najniższy. Zobaczymy co będzie po pierwszych deszczach...

erde
aktywny działacz

Można było wybrać więcej terenu. Ale jednak ``nie można było``. To teraz jest za mało.
Każdy podwykonawca mówił co innego, Gmina to chaotyczny brak kontroli.
JEST JEDNAK LEPIEJ NIŻ BYŁO- tego się teraz trzeba trzymać

``BARDZO LEPIEJ`` jak sadzę

Szymon
aktywny działacz

A ja myślę że, jeszcze jedna warstwa będzie. Rozściełacz i 2 walce stoją sobie na Śliwkowej. Gdyby zabawa była skończona to by je po prostu odwieźli.

Sami-Wiecie-Kto
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Maj, 2010   

A może będą robić spowalniacze z asfaltu, tak jak jest na początku Bukowej?

Szymon
aktywny działacz

Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

No ładnie to wyszło. Wygląda przyzwoicie i wreszcie się nie kurzy!
Trochę szkoda że, nie zrobili tego brakującego chodnika ale ogólnie ale mi się bardzo podoba ten asfalcik. =D>

erde
aktywny działacz

Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Sami-Wiecie-Kto napisał/a:
A może będą robić spowalniacze z asfaltu, tak jak jest na początku Bukowej?

Będą. W tym tygodniu.

I mam nadzieję jeszcze ``szef`` na łączeniu pasów. Bo inaczej woda i mróz i DZIURY. Ale podobno mają zrobić.

Szymon
aktywny działacz

Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   

Przeszedłem się dzisiaj Bukowa z wózkiem i z satysfakcja stwierdziłem że , chodnikiem da się przejść. Wszyscy zaparkowali samochody na jezdni - serdeczne dzięki ! =D>

Jedynym wyjątkiem była toyota verso pod 17-tką. Może by Pan sąsiad się poszedł za wzorem całej reszty i więcej nie blokował gminnego chodnika - będzie wszystkim miło.

erde
aktywny działacz

Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Szymon napisał/a:
Przeszedłem się dzisiaj Bukowa z wózkiem i z satysfakcja stwierdziłem że , chodnikiem da się przejść. Wszyscy zaparkowali samochody na jezdni - serdeczne dzięki ! =D>

Jedynym wyjątkiem była toyota verso pod 17-tką. Może by Pan sąsiad się poszedł za wzorem całej reszty i więcej nie blokował gminnego chodnika - będzie wszystkim miło.

To wprawdzie nie ja od Verso :) , ale czy wspominasz o chodniku przy szeregach? Czy on na pewno jest gminny? Dlatego pytam, bo chyba nie gmina go sprząta i odśnieża w zimie. Nie wpadajmy w paranoję, trudno, żeby ludzie parkowali na jezdni- wystarczy rozsądek i wypośrodkowanie tematu. Auta mogą w taki sposób parkować na chodniku, żeby dało się przejść.

Szymon
aktywny działacz

Wysłany: Pon 07 Cze, 2010   

Tak, cała droga (jezdnia, chodnik, pobocza) należy do Gminy.

Nie chodzi mi o popadanie w paranoję ale o to żeby tym chodnikiem dało się przejść bez konieczności schodzenia na ruchliwą jezdnię.
1 metr w zupełności wystarczy - problem w tym że, niektórzy parkują przed garażami blokując ten chodnik dokumentnie.
To po prosu nie fair w stosunku do innych.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » Dokończenie budowy ul. Bukowej - połączenie z Krzeptowem