Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze - Smolec Strona Główna  
  Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze - Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze - Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze » Inne » Dentysta na osiedlu
Dentysta na osiedlu
Autor Wiadomość
Joana 
osiedlowy guru

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   Dentysta na osiedlu

Czy możecie coś napisać nt. gabinetu dentystycznego na naszym osiedlu? Może być na priv? ;-)
Ewentualnie czy ktoś ma do polecenia stomatologa w okolicach Grabiszyńskiej lub Muchoborów? A może w Smolcu?

To, że się z kimś nie zgadzam nie znaczy, że go nie lubię. Znaczy, że ciągle widzę sens z nim gadać.

2503seba
osiedlowy guru

Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   Re: Dentysta na osiedlu

Joana napisał/a:
Czy możecie coś napisać nt. gabinetu dentystycznego na naszym osiedlu? Może być na priv? ;-)
Ewentualnie czy ktoś ma do polecenia stomatologa w okolicach Grabiszyńskiej lub Muchoborów? A może w Smolcu?

Kiedyś byłem w aptece w smolcu w "ośrodku zdrowia". Pytałem aptekarki o leakrza dla nas i naszego synka. Pogadałem z Panią aptekarką i ona polecała mi dentuste w ośrodku, że tani ma dobry sprzęt i wogole fajny facet.
Oczywiście nadmieniłem że inetresowała by mnie dentystka z lespszym sprzętem! hihi

Ale ogólniepolecała mi dentyste i pediatrę. Mówiła mi że same z córką i bodajrze 2 dzieci się przepisały do niego! Ja osobiście byłem tylko w aptece.

Joana 
osiedlowy guru

Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   

Dzięki.
Ja z Bąblem też już chodzimy do lekarza rodzinnego w Smolcu (do p. Joanny Sałagi-Brony) i jestem zadowolona.

To, że się z kimś nie zgadzam nie znaczy, że go nie lubię. Znaczy, że ciągle widzę sens z nim gadać.

Sami-Wiecie-Kto
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Sty, 2007   

O ile wiem to Pani Stomatolog przyjmująca na Osiedlu nie ma - jak na razie - w tym roku umowy z NFZ na gabinet w Smolcu.

2503seba
osiedlowy guru

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

Joana napisał/a:
Dzięki.
Ja z Bąblem też już chodzimy do lekarza rodzinnego w Smolcu (do p. Joanny Sałagi-Brony) i jestem zadowolona.

I jak tam Joana bylaś u dentysty? Bo my na gwałt potrzebujemy!

Joana 
osiedlowy guru

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

Jeszcze nie. Szukam takiego długofalowego, więc chciałabym dobrze wybrać. Myślę, za Twoją podpowiedzią, o Smolcu, ale wolałabym albo coś bliżej domu, albo pracy.

kuka
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Czy cos sie zmienilo w tym temacie?
Czy ma ktos poleconego stomatologa w poblizu Smolca?

M&P
aktywny działacz

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

ja mam swojego ale na.....Sępolnie:D
A blisko Smolca polecam Dental Land na ND, na Strzegomskiej koło Hali Strzegomskiej, byłam tam jak moja pani dr była na urlopie, dr Kamil Jurczyszyn. Robił mi kanałówkę, miły, z poczuciem humoru, solidny i póki co wygląda na to, że zrobił tego zęba jak trzeba. Ceny wyższe niż u mojej pani dr ale chyba nie kosmiczne.

kuka
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Sro 19 Gru, 2012   

Czy korzystał ktoś może z Dental Brilliance w Krzeptowie? Z tego co widzę sprzęt mają niezły i w sumie blisko dodatkowo bez korków.
Proszę o opinie osób które już tam były

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012   

Wypróbowałam Apex na osiedlu ASBAU. Byłam tam z dzieckiem. Mogę polecić. Ceny normalne.

Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze - Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze » Inne » Dentysta na osiedlu