Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Forum » O forum » mała reorganizacja
mała reorganizacja
Autor Wiadomość
madman 
Site Admin

Wysłany: Wto 07 Gru, 2004   mała reorganizacja

Hi
na prośbę roshpl'a dodałem forum dla spraw ogólnie związanych ze Smolcem. Myśle że to dobry pomysł, w końcu wszyscy mieszkamy lub będziemy mieszkać w Smolcu. Myśle że z czasem będzie można rozbudować kategorię "Smolec - miejscowość" o dodatkowe grupy tematyczne, ale to wyjdzie w praniu...
pozdrawiam
admin

Dominika&Adam
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

może by tak do profilu oprócz gg, tlen i wp kontakt dopisać jeszcze skype`a? słyszałem co prawda ostatnio, że gg jest dla cool gości a skype dla starych zgredów, no ale tak się składa, że ja akurat używam skype
pewnie też więcej osób używa Skype niż WP Kontakt - wiadomo gg poza konkurencją

co Wy na to "Dobry Adminie"?

madman 
Site Admin

Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

zawsze możesz sobie linka skypowego dopisac do podpisu który dodaje ci sie do każdego post'a.

GG: 10800
emalia: adminMAŁPAosiedlelesne.pl

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Forum » O forum » mała reorganizacja