Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Forum » O forum » Brak kontaktu z ADMINEM
Brak kontaktu z ADMINEM
Autor Wiadomość
Gosc
Gość
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   Brak kontaktu z ADMINEM

Administratorze MADMAN. Jak mozna sie z Toba skontaktowac??Nie ma zadnego info na tej stronie osiedla lesnego.Jedynym sposobem jest wyslanie wiadomosci prywatnej ale zeby ja wyslac trzeba byc zalogowanym. A ja wlasnie w tej sprawie chcialem napisac...Zlozylem uzytkownika KUKA. Jest napisane ze jest aktywny a nie moge sie zalogowac na podane przeze mnie haslo. Nie dostalem tez zadnego maila aktywacyjnego. Prosze o udostepnienie mi mozliwosci zalogowania.Z gory dziekuje.

madman 
Site Admin

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

użytkowniku KUKA
w stopce każdego mojego posta są moje numer GaduGadu oraz ICQ, tak więc dla chcącego nic trudnego...
198 userów nie miało większych problemów z zarejestrowaniem się więc i ty nie powinieneś mieć. Zakładam, że mail z potwierdzeniem do ciebie nie dotarł a ponieważ w nim jest link aktywujący konto stąd też twoje konto nie jest jeszcze aktywne. Być może twój server uznał go za spam lub jakiś inny mail z treścią niepoprawną politycznie ;)
jeśli podeślesz mi na GG jaki adres email wpisales przy rejestracji to moge twoje konto usunac zebys mogl zarejestrowac sie ponownie.

GG: 10800
emalia: adminMAŁPAosiedlelesne.pl

Gosc
Gość
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

Ok. Z przepracowania to przeoczylem...

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Forum » O forum » Brak kontaktu z ADMINEM