Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Mieszkania » Lampa na elewacji w mieszkaniach
Lampa na elewacji w mieszkaniach
Autor Wiadomość
2503seba
osiedlowy guru

Wysłany: Pon 07 Maj, 2007   Lampa na elewacji w mieszkaniach

Czy ktoś montował na elewacji budynku przy tarasie lampe? Może ktoś mi zdradzić jakim sposobe powinna być zamontowana? Jaki długi pwinny być kałki rozporowe? Mniemam że ok 15cm?
Dziękuję i pozdrawiam
Sebastian

madman 
Site Admin

Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   

są takie specjalne kołki do styropianu. Wkręcasz to w elewacje a dopiero w to wkręcasz wkręt.
Ma to jakieś 5mc długości, średnica jakieś 3cm, wykonane z plastiku. Jak w markecie budowlanym powiesz że chcesz coś powiesić na dociepleniu budynku to na pewno ci to sprzedadzą.
Ja mam na tym powieszone lampy i wszystko się trzyma bardzo dobrze.

GG: 10800
emalia: adminMAŁPAosiedlelesne.pl

mykon
początkujący

Wysłany: Nie 30 Gru, 2018   

Wiesz co ja montowałem lampy niedawno i wszystko do montażu miałem w zestawie z lampą. Nie musiałem nic kupować. Wybrałem lampy ze sklepu https://kupujlampy.pl/ i na prawdę instrukcja montażu, złożenia była tam zawarta także bez problemu sam wszystko ogarnąłem. Też mam podwieszane lampy jak Ty i wszystko solidnie zamocowane.

Janislaw4
początkujący

Wysłany: Wto 15 Sty, 2019   

Moim zdaniem lepiej mieć zwykłą lampę. Nie ma sensu kombinować.
____
http://bankoweopinie.pl/2...ego-sie-strzec/

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Mieszkania » Lampa na elewacji w mieszkaniach