Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Zdrowie kobiety
Zdrowie kobiety
Autor Wiadomość
malgosia9
początkujący

Wysłany: Pią 20 Paź, 2017   Zdrowie kobiety

Czesc, interesujecie sie tematem wlasnego zdrowia dziewczyny? Mnie troche zdziwilo jak sie popytalam swoich kolezanek z pracy .. o niczym praktycznie nie maja pojecia. Jedynie co im siedzi w glowach to co wydarzylo sie w ostatnim odcinku jakiejs tam brazylijskiej telenoweli. Moim zdaniem warto sie tym zagadnieniem zainteresowac bo mozna wczesniej zdiagnozowac jakies dolegliwosci. Duzo na ten temat mozna poczytac na tej stronie, daje przykladowy artykul - http://wylecz.to/pl/choro...ica-pochwy.html

raczek
początkujący

Wysłany: Wto 31 Paź, 2017   

ja nie chodze do lekarza ale chyba powinnam

Sylwiusz
początkujący

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2018   

Zdecydowanie warto dbać o swoje zdrowie. Jeśli o mnie chodzi to jednym z rozwiązań są zioła, które pijam przed snem. Poprawiają one trawienie, sen oraz ogólne samopoczucie. Zamawiam je ze sklepu Herbapis, jeśli ktoś również chciałby skorzystać ;)

Albert233 
początkujący

Wysłany: Czw 10 Maj, 2018   

Ja bym się nie interesował zdrowiem przez internet tylko u lekarza, ale co ja tam wiem

Yolandi
początkujący

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018   

Dla mnie ten temat jest jak najbardziej istotny, bo sama na co dzień staram się naprawdę zdrowo odżywiać i prowadzić dość aktywny tryb życia. W pracy spędzam sporo czasu, a polega ona głównie na wykonywaniu różnych prac na komputerze. Muszę więc naprawdę uważać ;) . Na razie zamawiam catering dietetyczny Wygodna Dieta - https://www.wygodnadieta.pl/. To o tyle fajne, że mogę jedzenie zamówić do domu, ale i do pracy. Posiłki są dietetyczne, więc nie muszę martwić się, że przybędzie mi kilogramów. ;)

manna 
początkujący

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018   

Dlatego należy się regularnie badać.. ;) Mam znajomą, singielka.. która ma już ponad 30 lat a jeszcze nigdy nie była u ginekologa. Próbowałam ją namówić, niestety bez skutku.
Dziewczyny, słyszałyście o różnych zastosowaniach płynów tej marki https://www.listerine.pl/...rine-freshburst Czytałam dzisiaj artykuł w internecie, gdzie ktoś przedstawił te płyny jako złoty środek na grzybicę.. :x Z jednej strony bardzo się uśmiałam, z drugiej strony jest to przerażające!! Bardzo lubię płyny Listerine, ale nigdzie indziej niż do ust nie zastosowałabym ich nigdy!!

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Zdrowie kobiety