Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » DINO
DINO
Autor Wiadomość
mlynek27
początkujący

Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   DINO

Witam! Chciałabym uczulić wszystkich, którzy robią zakupy w Dino aby sprawdzali przy kasie paragony szczególnie osoby robiące zakupy z dziećmi, które z reguły odwracają uwagę rodzica.Niestety zorientowałam się dopiero wieczorem sprawdzając paragon że kupiłam 2 kg cukru, którego w rzeczywistości nie kupowałam,więc skąd wziął się na moim paragonie? Już wcześniej słyszałam takie pogłoski że Panie przy kasie oszukują ale myślałam że to plotka. Jeśli nie chcecie być oszukani UWAŻAJCIE!!!

lamax1
początkujący

Wysłany: Czw 25 Paź, 2012   Dino

Hehe Dino, trzeba sprawdzać udka z kurczaka bo w moim przypadku na 6 przypadków na 9 to śmierdzące mięso. A i doliczanie sobie przy kasie jak ktoś płaci kartą np.Paragon na 21,78 pani nabija 21,80 to wydaje się być skandalem. Również ceny często na etykietach z mięsem są podane np 10 zł za kg a okazuje się być 10 zł za opakowanie 400 gr.
Ale chyba najbardziej irytuje mnie ich kostka przed sklepem czasem nawet wózkiem się nie da ujechać....

emejo 
aktywny działacz

Wysłany: Pią 26 Paź, 2012   

Dodatkowo wieczne niezadowolenie na buziach Pań obsługujących nie zachęca do wizyt w DINO.

darekzalewski75 
początkujący

Wysłany: Sob 04 Lis, 2017   

Dino od kilku lat nie cieszy się uznaniem w naszym kraju.

piotrek
początkujący

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

darekzalewski75 napisał/a:
Dino od kilku lat nie cieszy się uznaniem w naszym kraju.

Pomijam fakt , że odkopujesz jakiś prehistoryczny wątek to jeszcze na dodatek piszesz wierutne bzdury.

Borys51
początkujący

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018   

A co to za bzdury? Prawda, sam kupuję w tym markecie i nie narzekam.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » DINO