Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Meble BRW
Meble BRW
Autor Wiadomość
crube
aktywny działacz

Wysłany: Sro 07 Lut, 2007   Meble BRW

Hej,

Ostatnio słyszałem i czytałem wiele niepochlebnych opinii nt. montażu mebli kuchennych BRW. Jakieś uwagi/sugestie przy pilnowaniu montażystów? - zbliża mi się termin.

Może chociaż jedna osoba ma pozytywne wspomnienia ;)

Gosia i Paweł
osiedlowy guru

Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

My w przeciągu ostatnich 3 lat mieliśmy dwukrotnie z nimi do czynienia. Pierwszy raz montowali nam meble przez 2 dni. Były problemy wynikłe z niewiedzy pana projektanta, które na bieżąco rozwiązywaliśmy z montażystami. Jedynym defektem wtedy był uszkodzony blat nadstawki nad blat właściwy. Oddaliśmy do i po około miesiącu przywieźli i zamontowali nowy. Chcieli wtedy też dopłaty za przeróbki, ale wtedy była to wina projektanta i nic nie dopłaciliśmy.
Drugi raz jest już tu. Problem wyszedł taki, że podaliśmy im zły wymiar lodówki i po montażu okazało się, że nie mieści się ona we wnęce. Poprawili nam to po miesiącu czasu i za to dopłacimy, o to pretensji nie mam akurat. Nie zmienia to faktu, że przywieźli nam niekompletne meble i brakowało min. szafki wiszącej. Ponadto do dnia dzisiejszego nie mamy blendy na drzwiach do zmywarki. Pierwotny termin montażu mieliśmy 28 grudnia 2006 roku. Mamy dzisiaj 8 luty 2007, dalej tej osłony nie mamy i jesteśmy już na granicy cierpliwości.

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

A ładne chociaż meble? Funkcjonalne?
A panowie ze sklepu elastyczni i podatni na sugestie klienta? Czy wpychają standard na siłę?

Czeka mnie robienie kuchni...
Pozdrawiam, Agnieszka

Gosia i Paweł
osiedlowy guru

Nie ma wątpliwości co do jakości mebli. Nijak się mają meble świebodzki, pan staszek czy inna castorama do mebli BRW. Gorzej montaż, bo wszelkie "nietypowe" są inaczej płatne. Oczywiście wszystko za kasę. Co do jakości samych mebli zastrzeżeń nie mam. Uważać należy jedynie z piekarnikiem przy meblach z okleiny, bo pod wpływem temperatury się odkrztałca, jak wszystko co klejone.

Sylwiusz
początkujący

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

Ja do tej pory nie miałem żadnych problemów z meblami. Ostatnio kupiłem kilka szafej marki Meblomaster i 0 kłopotów z ich złożeniem :)

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Meble BRW