Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Samochod - jaki
Samochod - jaki
Autor Wiadomość
500benz
początkujący

Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017   Samochod - jaki

Niestety moja 20 letnia Skoda Octavia zaczyna odmawiac posluszenstwa. Bylem z nia u mechanika i diagnoza jest jedna - nie warto w nia juz wkladac zadnych pieniedzy. Do wymiany caly silnik o blacharce nie wspominajac. Chcialabym kupic cos uzywanego ale sprawdzonego. Zdaje sobie sprawe z tego, ze u handlarzy nie mam czego szukac dlatego rozgladam sie za bardziej pewnym miejscem. Przegladajac oferty wiekszych producentow natknalem sie na http://www.renaultfinanso...mochody-uzywane ktora wyglada atrakcyjnie w moich oczach. Pytanie: jak sie ona odnosi do konkurencji? Sam nie mam zbytnio czasu na przeczesywanie internetu dlatego prosze o odpowiedz kogos bardziej zorientowanego. Pozdrawiam

emiktocha
początkujący

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017   

Jak dla mnie musisz sam zdecydować czego dokładnie szukasz.

bnnero 
początkujący

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017   

Ja mam passata i jestem zadowolona :) )

500benz
początkujący

Wysłany: Pią 20 Paź, 2017   

Dzieki wszystkim za porady.

Abdon68
początkujący

Wysłany: Czw 22 Lut, 2018   

Każdy samochód jest dobry póki się nie psuje. Oczywiście polecam Wam na wszelki wypadek serwis samochodowy http://www.hondaplaza.pl/...chaniczny.html. Znają się na naprawach każdej usterki.

Sylwiusz
początkujący

Wysłany: Pon 05 Mar, 2018   

Ja na szczęście doprowadziłem swój samochód do odpowiedniego stanu po kilku naprawach. Jedną z najbardziej stresujących była turbina, ale wystarczyła sama regeneracja. Zajęli się tym w warsztacie AMSerwis i od tamtej pory 0 problemów.

Cezary443 
początkujący

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

Moim zdaniem jak już wybierać samochód to rodzinny, większy i porządny.

Yolandi
początkujący

Wysłany: Pon 04 Cze, 2018   

Nawet jeśli kupi ktoś dość sprawne auto, to z biegiem czasu i tak może się coś zepsuć. Warto jest więc już na początku dokonać wszelkich napraw. Jeśli będziecie pozbywać się zużytych części, skorzystajcie z jakiegoś lepszego skupu. Dobrym przykładem jest https://katalizatorychrzanow.pl/ gdzie sprzedać można katalizator samochodowy za bardzo dobre pieniądze.

;)

berta2 
początkujący

Wysłany: Czw 13 Gru, 2018   

Jeśli ktoś poszukuje firmy która odholuje wasz zepsuty samochód to ja polecam skorzystać z usług firmy Pomoc drogowa Warszawa oni drobną usterkę naprawią od razu a jak zajdzie potrzeba holowania pojazdu to oczywiście oni to zapewniają. Bardzo fajna firma. Ja korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Ceny przyjazne klientowi. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Inne » Samochod - jaki