Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » obwodnica
obwodnica
Autor Wiadomość
hellishboy
aktywny działacz

Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   obwodnica

mam pytanie dot obwodnicy, czy ktoś wie czy ten odcinek obwodnicy który wiedzie na Warszawę jest już przejezdny? nie było mnie kilka miesięcy wwe wrocku.... :)

aviator
aktywny działacz

Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

2tygodnie temu jeszcze nie był... jeszcze żadnego kawałka AOW nie otworzyli.
Na pocieszenie można się przejechać kawałkiem obwodnicy od mostu Milenijnego w kierunku Poznania =D>

hellishboy
aktywny działacz

Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

dzięki za info, właśnie widziałem ten kawałek i tak się rozmarzyłem że może jednak...

Guard
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

Najbardziej interesujący nas odcinek (węzeł Bielany - węzeł lotnisko) zostanie otwarty dopiero na wiosnę (info z gazety wrocławskiej). Pozostałe części obwodnicy mają być otwarte do końca czerwca 2011.

Grażyna 
aktywny działacz

Wysłany: Sro 19 Sty, 2011   

Poniżej link do poparcia wniosku Wójta Kobierzyce w sprawie płatnej obwodnicy Wrocławia , każdy głos się liczy J

http://www.ugk.home.pl/www/baza/www_aow/

rafal546
początkujący

Wysłany: Sro 20 Wrz, 2017   

dla mnie to jest dziwne

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » obwodnica