Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Szeregówki » Wywóz śmieci-hałas.
Wywóz śmieci-hałas.
Autor Wiadomość
tomsom 
aktywny działacz

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   Wywóz śmieci-hałas.

Witam.

Jeżeli komukolwiek przeszkadza hałas o godz 3.00 w nocy w każdy czwartek podczas opróżniania koszy na śmieci to proszę o interwencję pod nr telefonu.........
71-316-70-79
może gdy więcej osób będzie interweniować u przemiłej Pani w Urzędzie Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich to coś się zmieni.

Pozdrawiam
Tomsom

pitero 
początkujący
Pitero

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

Nie przesadzejmy z 3.00 w nocy. To raczej jest 6.00 rano...

tomsom 
aktywny działacz

Wysłany: Pią 01 Cze, 2012   

pitero napisał/a:
Nie przesadzejmy z 3.00 w nocy. To raczej jest 6.00 rano...

Może na twojej ulicy są o 6.00 skoro mnie budzą regularnie o 3.00 -3.20 to raczej nie przesadzam. Gdyby przyjeżdzali o 6.00 tak jak wcześniej nie poruszałbym tematu na forum.
A złośliwie to na zegarku już się znam i odróżniam cyfre 3 od 6.

Pozdrawiam

piotrek
początkujący

Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

Dla mnie to też jakaś paranoja ! Potwierdzam - hałasują między 3 a 4 rano !

Nika 
aktywny działacz

Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Zabrzmi to może trochę ironicznie, ale jeszcze niedawno chwaliłam nasze służby oczyszczające, że tak cichutko opróżniają kosze, że nawet nie wiemy kiedy. Niestety te czasy już minęły i albo zmieniła się ekipa, albo coś innego się wydarzyło, ale potwierdzam to co pisze tomsom (również chyba ze Skandynawskiego), że co czwartek o 2.45-3.00 wyrywa mnie ze snu potworny hałas tłukących się śmieciarzy :evil: .
Dzięki za namiar, nieomieszkam zadzwonić :badgrin:

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Szeregówki » Wywóz śmieci-hałas.