Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Szeregówki » TOYOTY Z TMB
TOYOTY Z TMB
Autor Wiadomość
kruger 
początkujący

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   TOYOTY Z TMB

Czy otrzymaliście już pisma w sprawie samochodów z TMB? Może warto skorzystać z porad prawnika. Może ktoś z nas jest prawnikiem? Ja kupiłem tę szeregówkę tylko dlatego, że dawali samochody na 3 lata.

xant2000
aktywny działacz

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Szczerze mówiąc spodziewałem sie tego ale i tak jestem w..............ony. Może rzeczywiscie ktos ma pojęcie jak im za to dokopać. Ja mam Toyotę ledwie dwa lata i czuje sie oszukany. Czy grozi man coś za spóźnienie się z oddaniem autek?

mc
aktywny działacz

Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

a macie to pismo i mozecie zeskanowane podeslac (moze byc PM) - do mnie nie dotarlo? Biorac pod uwage ze TMB od zeszlego roku za leasing nie placi trudno bylo oczekiwac ze windykacji nie bedzie, mozemy sie sądzic z TMB , szanse na formalne wygranie spore ale marne na faktyczne zaspokojenie - raz ze swiadczenie niepieniezne, dwa ze podejrzewam ze oni duzo wiecej wierzycieli niezaspokojonych maja....

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Szeregówki » TOYOTY Z TMB