Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » Psie kupy
Psie kupy
Autor Wiadomość
mc
aktywny działacz

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009   Psie kupy

Gratuluje dobrego samopoczucia wlascicielom psow. Pozwolic swojemu psu zostawic kupe przed wejsciem do czyjegos domu to jak narobic na wycieraczke. pozdrawiam psy i ich wlascicieli spacerujacych po orzechowej

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009   

To temat przerabiany na tym forum chyba od momentu jego istnienia. Mam wrażenie, że właściciele psów go nie czytają i mają nas nie-lubiących-psich-kup gdzieś...
Pozdrawiam, Agnieszka

Guard
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

Psy, psami - o kotach, które robią w czyiś ogródkach już nie wspomnę ...

Guard
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Pią 05 Mar, 2010   

Odświeżę temat bo po roztopach prawie nie da się spacerować ulicą Śliwkową (tą na której zamontowaliśmy "hopki"). Kup wyrosło tam jak grzybów po deszczu :(
Ulica jest wspólna to i nikt jej nie posprząta - jak tak dalej pójdzie to za rok będzie się nazywała Smrodowa zamiast Śliwkowa ...

Pozdrawiam wszystkich właścicieli psów ...

emejo 
aktywny działacz

Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Sama mam psa, ale jest dobrze wychowany, nie robi kup przed niczyją furtką czy płocie. Pewnie dlatego w "nagrodę" kilka dni temu musiałam sprzed własnej furtki pozbierać kupę obcego psa.
Prosze państwa, trudno jest mieć pretensje do zwierzaków, skoro jest pewien rodzaj właścicieli, których nie interesuje, gdzie piesek się zgarbi.

Guard
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Pon 08 Mar, 2010   

Napisałem też to już w innym wątku - napiszę i w tym:
"O pozostawionej psiej kupie można zawiadomić tak, jak o każdym innym wykroczeniu - tłumaczył Miłosz Jurgielewicz z biura prasowego gdańskiej straży miejskiej. - Nie jest konieczne, by naocznym świadkiem był strażnik miejski. Można samemu zawiadomić straż. Wystarczy zeznanie zgłaszającego, by strażnik mógł ukarać właściciela psa.
Mandat - od 20 do 500 zł."

Może trzeba by w końcu zacząć dzwonić ?

pietrek 
aktywny działacz

Wysłany: Sro 10 Mar, 2010   

dla zobrazowania totalnego braku poszanowania dla sąsiada przytoczę historię z dzisiaj. facet ma nowy dom i zbudował drogę dojazdową. a tu jakieś wielkie czworonożne bydle centralnie na środku drogi przed faceta furtką się zesrało. brakuje tylko bannera "serdecznie witamy w smolcu". jak traktujemy sąsiadów? no gorzej niż psy i koty. zaraz ktoś powie że głupio wyszło i że przeprasza za tą sytuację bo banner był tylko go ukradli i samo gówno zostało. czy patologia "hodowców"w postaci puszczanych swobodnie zwierząt skończy się inną patologią skierowaną niestety przeciwko niewinnym zwierzakom? Pan dureń ale zwierzę cierpi.

erde
aktywny działacz

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Mam psa. Zbieram kupy. Sików się nie da, bo się ich nie skrystalizuje, nie wymyślili tego. Ale chamówa, jak idzie właścicielstwo, a pies szcza mi na furtkę / brązowy labrador z mieszkań /. Zwracam uwagę, para luzuje mnie i dalej nawija przez komórkl. Następnym razem już uwagi nie zwrócę.
Polecaam też białego labradora / nigdy na smyczy/ - jak mi się zesika jeszcze raz, będzie gorąco- pies leje przy każdej posesji, na furtkę, na płot- nikt z opiekunów nie zwraca na to uwagi.
Nauczyłem parę osób w zeszłym roku, w tym roku będzie podobnie.
Tu nie ma kompromisów. To nie pies jest winien.

mc
aktywny działacz

Wysłany: Sro 02 Cze, 2010   

erde napisał/a:

Polecaam też białego labradora / nigdy na smyczy/ - jak mi się zesika jeszcze raz, będzie gorąco- pies leje przy każdej posesji, na furtkę, na płot- nikt z opiekunów nie zwraca na to uwagi.

To chyba ten sam co u nas na podjezdzie sobie toaletę zorganizował. chyba nawet go namierzyłem - pies i właściciel z Orzechowej

aviator
aktywny działacz

Wysłany: Sro 02 Cze, 2010   

erde napisał/a:

Nauczyłem parę osób w zeszłym roku, w tym roku będzie podobnie.
Tu nie ma kompromisów. To nie pies jest winien.

Jeśli sposób jest skuteczny, to chętnie poznam szczegóły - mój garaż tez jest namietnie obsikiwany przez "lenistwo" właścicieli psów :(

AgnieszkaP 
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

A ja mam kupę pod oknem sypialni. Łeeee....

Nogi z d..y właścicielowi bydlęcia bym powyrywała, niestety nie podglądnęłam, kto?

Pozdrawiam, Agnieszka

crube
aktywny działacz

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Eh, ja tam nawet już nie piszę, gdy mi ktoś psem obsra płot/chodnik/podjazd, bo to szkoda słów. Cierpliwie sprzątam bo co mi zostaje.

Pocieszam się, że ostatnio widzę coraz więcej osób sprzątających po swoich psach, ale to jest cały czas sporadycznie.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » Psie kupy