Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Szeregówki » Gratuluję przedsiębiorczości i sprytu
Gratuluję przedsiębiorczości i sprytu
Autor Wiadomość
aviator
aktywny działacz

Wysłany: Sro 02 Cze, 2010   Gratuluję przedsiębiorczości i sprytu

Gratuluję sąsiadowi, który bez pytania podrzuca skoszona trawę do mojego kontenera na odpady budowlane. Nie żałuje nikomu ale wypadałoby najpierw zapytać - gdyby zostało mi wolne miejsce, to z pewnością nie miałbym nic przeciw. Na dzień dzisiejszy mam jeszcze sporo do wywalenia i stad mój niesmak.
Nie po to place za kontener aby ktoś sobie wyrzucał swoje śmieci - dzisiaj tylko trwa ale jutro może będzie coś innego :(
Rozumiem ze jest bliżej i wygodniej niż - tak jak zazwyczaj - do pobliskiego rowu na Chłopskiej ale z dwojga złego wolę już latające siano po ulicy niż kukułcze jajo w moim śmietniku.

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Szeregówki » Gratuluję przedsiębiorczości i sprytu