Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » o co chodzi z tym prądem
o co chodzi z tym prądem
Autor Wiadomość
moni
początkujący

Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   o co chodzi z tym prądem

Witam wszystkich, czy ktoś wie czemu tak często zdarzają się tu braki w dopływie energii?
Chyba coś z tym trzeba zrobić!

hellishboy
aktywny działacz

Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

tak, tylko co możemy zrobić? Na domiar złego zawsze po wyłączeniu prądu nie mamy gazu,
nie wiem jak u was ale na wrzosowej za każdym razem trzeba dzwonić po pogotowie gazowe...

kuka
osiedlowy wymiatacz

Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

A to dziwne bo ja tez mieszkam na Wrzosowej i nie mamy takiego problemu z gazem po wylaczeniu pradu

hellishboy
aktywny działacz

Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

pod jedynką mamy, sam osobiście wzywałem 3 razy pogotowie gazowe... :)

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » o co chodzi z tym prądem