Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » kolejny zlikwidowany próg na chłopskiej ?
kolejny zlikwidowany próg na chłopskiej ?
Autor Wiadomość
Marcin 
początkujący

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009   

Kwestia unikania przez kierowców ważenia na wjeździe do Wrocławia była jakiś czas temu poruszania na gazecie wyborczej: http://miasta.gazeta.pl/w...bez_oporow.html
Przypuszczam, że dokładnie tak samo wygląda sytuacja w naszym przypadku.

darkko 
osiedlowy guru

Poza ułatwieniem wyjazdu z Bukowej próg ten jednak nieco temeprował kierowców. W tym chyba najbardziej ruchliwym miejscu Chłopskiej (popularna Żabka, duży ruch pieszy), wczoraj czekając na pół godziny spóźniony Sevibus, co najmniej kilka razy widziałem wyprzedzających rajdowców, nic nierobiących sobie z tego, że wyprzedzają na skrzyżowaniu (nie mówię już o przekraczaniu dozwolonej prędkości).
Jeśli próg przeszkadazał mieszkańcom Wrzozowej, może przesunąć go na drugą stronę skrzyżowania, na wysokość Alyki.

Ferkel
początkujący

A może trzeba dać szansę i zainspirować tych, którym ten spowalniacz przeszkadzał? Jako inspirację proponuję dwa krótkie lub jedno długie naciśnięcie klaksonu podczas przejeżdżania przez nieistniejący już spowalniacz ;-)

hellishboy
aktywny działacz

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

Ferkel napisał/a:
A może trzeba dać szansę i zainspirować tych, którym ten spowalniacz przeszkadzał? Jako inspirację proponuję dwa krótkie lub jedno długie naciśnięcie klaksonu podczas przejeżdżania przez nieistniejący już spowalniacz ;-)

Drogi forumowiczu, bardzo Cię proszę zachowuj dla siebie takie burackie pomysły, prostak z Ciebie i kropka. Ja jestem mieszkańcem ul. Wrzosowej i w żadnym stopniu nie przyczyniłem się do likwidacji progu spowalniającego. Co więcej jestem temu przeciwny, ale nie uważam że jest to powód żeby uprzykrzać życie jeszcze większym hałasem, tym którzy posiadają ogródki i balkony wychodzące na ul Chłopską, same samochody już wystarczą. Zastanów się czasem co piszesz, popraw słomę w butach i przypudruj rumieńce.

Ferkel
początkujący

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

hmmm.....ależ jadem powiało od Kolegi Sympatycznego niewątpliwie, a taką piękną niedzielę dziś mieliśmy 8) uderz w stół, a nożyce się odezwą - można by rzec ale że słoma w butach poprawiona, rumieńce również przypudrowane...
a tak serio to wyprzedzają na tym skrzyżowaniu z rykiem silnika (sic!), ciężko wbić się w Chłopską - likwidując ten spowalniacz otwarto furtkę różnym drogowym świrom. Aż chce się zakrzyknąć: hałas albo życie! - wybór należy do Ciebie....Drogi Forumowiczu;-)

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Smolec - Osiedla: Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Dębowe, Lawendowe oraz Nowy Smolec » Osiedle i okolice » kolejny zlikwidowany próg na chłopskiej ?