Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna  
  Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy    

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Forum » O forum » Jak pisać posty, aby nie zniknęły?
Jak pisać posty, aby nie zniknęły?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto 31 Maj, 2005   Jak pisać posty, aby nie zniknęły?

W wątku:

Forum Osiedle Leśne Strona Główna -> Mieszkania -> Zgroza chodnikowo płotowa

znalazło się kilka postów dotyczących nierozwiazanego problemu z logowaniem na forum. Zasugerowałem, abyś skorzystał ze skryptów innych niż phpBB, skoro nie potrafisz rozwiazać tej sprawy.

Mój post wraz z kilkoma innymi został usunięty.

Nie prościej byłoby coś z tym zrobić, zamiast "cenzurować"?

Rozumiem, że forum jest Twoją własnością i możesz usuwać posty, jeśli tylko tego zapragniesz - mam jednak prośbę: ustal jasne zasady moderowania, abyśmy wiedzieli, czego się spodziewać :) Warto wiedzieć, jak pisać posty, aby nie zniknęły :)

Gość

Wysłany: Wto 31 Maj, 2005   

Popieram ten pomysł

marcheweczka2

madman 
Site Admin

Wysłany: Wto 31 Maj, 2005   

jeeeezu... człowieku... wyluzuj...
1. forum nie jest moją własnością - jest własnością mieszkańców osiedla - ja je tylko stworzyłem i utrzymuje.
2. Nie ma tutaj cenzury, no chyba że ktoś zacznie bluzgac...
3. Nie wykosiłem twoich postów - były nie na temat więc je przeniosłem do odpowiedniego 'podkatalogu' - notabene swoj temat "Jak pisać posty, aby nie zniknęły?" napisałeś DOKŁADNIE nad wątkiem do którego przeniosłem dyskusję na temat logowania.
4. Sprawę tego że nie możesz/umiesz się zalogować nie powinienem rozwiązywać ja tylko administrator któremu powinieneś zapłacić żeby sprawdził twój komputer.
5. Zasady moderowania są proste - pisz na temat, nie bluzgaj

i jeszcze raz... tak, dla ciebie - dyskusja (która już była prowadzona, i gdybyś czytał to forum, to byś ją znalazł) którą tak zawzięcie ze mną prowadziłeś na temat twojej niemożności logowania sie jest >>>> TUUUUU <<<<<

dziekuje, to tyle...

GG: 10800
emalia: adminMAŁPAosiedlelesne.pl

Smolec: Osiedle Leśne, Skandynawskie, Malownicze, Lawendowe, Dębowe, Nowy Smolec Strona Główna » Forum » O forum » Jak pisać posty, aby nie zniknęły?